1.00 Dollar US$

Gebze Evden Eve Nakliyat

  Moving - Storage

Gebze Nakliyat uzun yıllardır Türkiye genelinde nakliyat hizmetine  başlamış olup hem ticari hem de şahsi eşyalarınızın kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı, depolama hizmeti ve iştigal konusu ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.


Firma, yurt içi bölgelerde ve yurt dışı bölgelerde mobilyalarınız, değerli sanat eşyaları ve diplomatik eşyaların taşımacılığında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amaçlı kurulmuş olup, bünyesinde barındırdığı uzman departman kadrosu ile daima müşteri memnuniyetini hedefleyen Gebze Evden Eve Nakliyat, hem yurt içi hem yurt dışına hizmet vermektedir.


İş Uluslararası boyutta olduğundan çalışılan acentaların güvenliği sertifikaları her şey kontrol edilmeli. Nitekim tüm kıymetli eşyalarınızı emanet edecek siz uçakla seyahat edeceksiniz.


Eşyalarınız evinizde güvenle paketleniyor kullandıkları malzemelerden sağlamlığını kavrayabiliyorsunuz. Tüm ürünleriniz özenle tek tek paketleniyor ve verdiğiniz adrese sorunsuz teslim ediliyor güvence ve sigortanız da mevcut


Keywords: gebze evden eve nakliyat
Phone: +905324021251

 Published date:

April 30, 2022

 City area:

Turkey

 Address:

Sultan Orhan Mahallesi, 1105 Sk. No:12 Gebze/Kocaeli

 Views

4Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Useful information

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"